Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град София, Симеоново
1 100 €
2 151.41 лв.

(8.59 €, 16.80 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 11:42 на 13 май, 2026 год.
Обявата е посетена 91 пъти.
Площ:
128 m2
Етаж:
2-ри от 6
Газ:
ДА

Описание на имота:

For English please contact us! ID EH-25329 https://estatehouse.bg/ ; https://estatehouse.eu/

Estate House Realty предлага под наем просторен и луксозно обзаведен тристаен апартамент в кв. Симеоново район, който съчетава спокойствие, чист въздух и бърз достъп до ключови точки на София.

Жилището е разположено на 2-ри етаж от общо 6, в модерна тухлена сграда ново строителство от 2020 г. с асансьор, контролиран достъп и видеонаблюдение. Апартаментът е с обща площ от 128 кв.м. и 115 кв.м. застроена площ, като към него има включени мазе и подземно паркомясто в наемната цена.

Разпределението е изключително функционално и комфортно коридор, просторен хол с трапезария и кухненски бокс, две самостоятелни спални, едната от които със собствена баня с тоалетна, втора баня с тоалетна, дрешник и балкон с излаз от хола и панорамна гледка към Витоша планина. Югозападното изложение осигурява много естествена светлина и уют през целия ден.

Апартаментът се отдава напълно обзаведен и оборудван с висок клас модерни мебели и изцяло вградени електроуреди. Кухнята разполага със съдомиялна машина, пералня със сушилня, микровълнова печка, керамични котлони, фурна, абсорбатор, хладилник с камера, 4к смарт телевизор и интернет връзка. В хола и трапезарията са монтирани френски прозорци, които допринасят за усещането за простор и светлина. Изградено е многостепенно осветление с три вида светлинни източници, включително скрито LED осветление.

Отоплението е решено на газ, като за допълнителен комфорт в дневната е монтиран климатик. Имотът е в отлично състояние и предлага високо ниво на удобство и функционалност.